LİYA'YI KEŞFET

ALL'N ONE FELSEFESİ

Liya All, düğün sektörüne 2018 yılında girmiş ve 6. Sezonuna hazırlanmakta olan yenilikçi bir düğün mekanıdır. Konum olarak Marmara’nın yerleşime açık en ufak adası olan Sedef Adası’nın güney tarafında 3 dönüm arazi içinde, denize sıfır bir alandadır. Liya’da 2019-2023 sezonlarında 500’e yakın her şey dahil düğün gerçekleşmiştir.

Son yıllarda düğünlerimizin önemli bir kısmını “Destinasyon Düğünleri” adı verilen gelinin, damadın veya her ikisinin de yabancı olduğu düğünler oluşturmaktadır. Destinasyon düğünleri için Liya’yı cazip kılan en önemli özelliği her şey dahil hizmet vermesidir.

Düğünlerimizi çiftlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren “All’N One” sistemimiz ile gerçekleştirmeyiz. Organizasyon, Süsleme, Müzik, Fotoğraf gibi ilk akla gelen ihtiyaçların yanı sıra Makyaj, Davetiye, Konaklama, Canlı Müzik, Ulaşım gibi diğer önemli ihtiyaçlar ile After Party, Dans kursu, LCV raporlama gibi toplam 40 farklı hizmet All’N One sisteminin içerisindedir. Liya çiftleri bu hizmetlere ayrıca maddi kaynak ve vakit ayırmak durumunda kalmazlar. Özetlemek gerekirse Liya All’a sadece bir düğün mekânı demek pek de doğru sayılmayacaktır.

Liya’nın tüm hizmetler dahil olarak düğünlerini gerçekleştirmesinin dünyada başka bir örneği yoktur.

A’la Carte Düğün Menüsü ile davetliler diledikleri ana yemeği tercih etmekte özgürdürler. Kendilerine 11 çeşit ana yemek seçeneği sunulur. Deniz kenarındaki bir restorandaki gibi, misafirlerimiz diledikleri yemeği masada bizzat garsonlarımıza sipariş verirler.

Çok daha fazla kişi sayısına ev sahipliği yapabilecek iken, içeride yaratılmış olan doğal peyzajından dolayı en fazla 300 misafir kabul edilebilmektedir.

Liya’da aynı günde sadece tek bir organizasyon yapılır ve yaklaşık 70-80 personel bu organizasyonda görev alır.

Daha detaylı olarak Liya’yı keşfetmek için teklif istiyorum.
Sedef Adası
Benzersiz bir ALL'N ONE düğün deneyimi için

İLK ADIMI AT

s
HADI LIYA'YI BIRAZ DAHA YAKINDAN TANI